Слухати

Росія стала четвертою у світі з військових витрат за 2015 рік

05 квітня 2016 - 09:01
Витрати Росії на армію та командування збільшилися на 7,5% до $ 66400 млн.
Росія стала четвертою у світі з військових витрат за 2015 рік / Новини на Громадському радіо

Загальна сума світових військових витрат у 2015 році склала майже 1,7 трильйона доларів, що на 1% більше показників 2014 року. Обсяг видатків на військовий комплекс в 2015 році став найбільшим з 2011 року, говориться в доповіді Стокгольмського міжнародного інституту дослідження проблем світу.

«Сполучені Штати як і раніше, безумовно, найбільші у світі за військовими витратами, незважаючи на падіння витрат на 2,4% до $ 596 млрд. Серед інших топ-витратників Китай: витрати виросли на 7,4% до 215 млрд $. В Саудівській Аравії витрати зросли на 5,7% до 87,2 $ млрд, що робить її третьою в світі за рейтингом. Витрати Росії збільшилися на 7,5% до $ 66 400 млн.», — йдеться в доповіді.

У доповіді наголошується, що в 2015 році свої військові витрати збільшили країни Азії, Океанії, центральної та східної Європи, і деякі  країни далекого Сходу. Витрати на військовий комплекс зменшилися в країнах Африки, Латинської Америки і західних країнах.

Організація SIPRI, що готувала доповідь, зазначає про включення до військових витрат заробітної плати та допомоги, операційних витрат, зброї та закупівлі обладнання, військового будівництва, наукових досліджень і розробок, а також центрального управління, командування та підтримки. Коли мова йде про військові витрати, як витрати на озброєння, як правило, це лише невелика частина від загального числа.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+