Слухати

Депутатка, що ініціювала створення дитячої кімнати у ВР: «Діти є там щодня»

06 квітня 2016 - 14:51
За словами депутатки Вікторії Войцицької, діти у парламентській дитячій кімнаті є кожного дня
Депутатка, що ініціювала створення дитячої кімнати у ВР: «Діти є там щодня» / Новини на Громадському радіо

Депутатка Верховної Ради Вікторія Войцицька повідомляє в соцмережі, що дитячою кімнатою, створення якої домоглася вона та ініціативна група, користуються щодня.

«Маленький позитивний момент в роботі ВР/Комітетів: Діти є:)  Останній тиждень спеціально проходжу повз дитячої кімнати, яку було відкрито на місці колишнього буфету в Комітетах ВР… Всім скептикам можу сказати лише одне: Дітки там є:) кожного дня. До того ж чула від декількох людей слова подяки за кімнату», — зазначила депутатка.

Вона персонально подякувала за кімнату голові ВР пану Володимиру Гройсману.

 

Маленький позитивний момент в роботі ВР/Комітетів:Діти є:) Останній тиждень спеціально проходжу повз Дітячоі Кімнати…

Опубліковано Victoria Voytsitska 6 квітня 2016 р.

«Громадське радіо» передавало, що нардепка Вікторія Войцицька збирала підписи за дозвіл входити в приміщення  парламенту з дітьми, організацію кімнати для годування немовлят, пандусів для візочків тощо.

У жовтні 2015 року у ВР відкрили дитячу кімнату. Тоді повідомляли, що з 9 до 18 в ній працюватиме няня, яка доглядатиме за дітлахами депутатів і працівників ради. 

На дитячу кімнату витратили 73 тисячі гривень. Кімната доступна для дітей відвідувачів, депутатів та працівників парламенту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+