Слухати

«Громадське радіо» звернулося до НТКУ з проханням повернути «Громадську хвилю» в ефір УР-1 / Новини на Громадському радіо

«Громадське радіо» звернулося до НТКУ з проханням повернути «Громадську хвилю» в ефір УР-1

06 квітня 2016 - 12:57
Cьогодні, 6 квітня 2016 року, «Громадське радіо» звернулося до НТКУ із ініціативою сприяти поверненню програми «Громадська хвиля» в ефір Першого каналу Українського радіо

З метою розробки нового юридичного оформлення випуску програми «Громадська хвиля», «Громадське радіо» просить  створити робочу групу за участі представників «Громадського радіо» та НТКУ.

«Громадське радіо» готове вести переговори про виробництво нового ефірного продукту для каналів Українського радіо, включно з можливістю забезпечення випуску окремого радіоканалу в рамках створюваного Суспільного мовлення.

zvernennya_do_ntkuskan-kopiya2_0.jpg

Звернення «Громадського радіо» до НТКУ //
Звернення «Громадського радіо» до НТКУ

З 1 квітня призупинився вихід вечірньої прямоефірної програми «Громадська хвиля» на Першому каналі Українського радіо. До цього моменту програму спільно готували до ефіру журналісти «Громадського радіо» разом із колегами з Першого каналу Українського радіо. Програма «Громадська хвиля» почала виходити на УР-1 наприкінці лютого 2014 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+