Слухати

Кривава бійка у київському готелі «Либідь»: обшук в офісі ветеранів АТО

06 квітня 2016 - 13:46
Готель заблоковано, засновника Союзу ветеранів антитерору S.W.A.T. (Айдар) відпустили, він побитий та закривавлений
Кривава бійка у київському готелі «Либідь»: обшук в офісі ветеранів АТО / Новини на Громадському радіо

Зараз в готелі «Либідь» відбуваються слідчі дії, увесь сьомий поверх заблоковано, туди нікого не пускають. Про це повідомляє кореспондентка «Громадського радіо» Ірина Сампан, яка перебуває на місці подій.

«Взагалі нікого не пускають, ні мешканців, які тут знімали номери, ні персонал. Співробітники МВС заблокували вхід в готель. На 7 поверсі ведуться слідчі дії. Там увесь 7 поверх орендував так званий Союз ветеранів антитерору «Сват», який пов’язують з «Айдаром». Правоохоронці нічого говорити не хочуть, нікого відповідального за зв’язки з пресою немає, вони мовчать. Єдине, що довелося дізнатися, те, що у них зараз там нібито шукають зброю», — повідомляє власкор.

За її словами, активістів біля готелю немає, є тільки правоохоронці.

«Розбита одна вітрина, поки що нікого не пускають», — підсумовує вона.

Тим часом засновник «СВАТу» Олександр Золотухін у соцмережі написав, що їх офіс розгромлено, «все перевернули догори дном».

За даними кореспондентки, він був затриманий, зараз його відпустили. Він весь побитий та закривавлений.

Золотухін також додав, що «Тепер в готелі Либідь філіал ФСБ як і в раніш захваченому тими ж особами готелі «Русь». 

Вхід в готель «Либідь» заблоковано. На сьомому поверсі, де розміщувався офіс Союзу ветеранів S.W.A.T (Айдар) , ведуться …

Опубліковано Іриною Сампан 6 квітня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+