Слухати

Лікарі зашили бійця з Авдіївки, у якого наскрізне поранення сонної артерії

06 квітня 2016 - 10:12
26 річний боєць з мінно-вибуховим пораненням був доставлений вранці в лікарню Мечникова з Авдіївки
Лікарі зашили бійця з Авдіївки, у якого наскрізне поранення сонної артерії / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє головний лікар лікарні імені Мечникова Сергій Риженко. 

«Боєць №1865 лікарні Мечникова. 26 років, доставлений вранці в лікарню Мечникова з Авдіївки. Мінно-вибухове поранення, осколки в шиї, грудній клітці, плечі, передпліччі, стегнах, колінному суглобі, гомілці, стопі. Без свідомості. Травматичний шок.
Шия значно роздута, гортань і трахея зміщена на 10 см вліво. Ургентна операційна. Інтенсивне артеріальна кровотеча шиї. Виявлено наскрізне поранення сонної артерії осколком з отворами 4 і 6 мм. Обидва отвори поетапно вшиті», — написав лікар.

Він також назвав імена лікарів, які рятували бійця: Хірурги — Григорук Сергій, Олександр Куць, Сергій Логінов. Анестезіолог — Олександр Машин, анестезист — Олександра Ковтун, операційна сестра — Маргарита Матвієць.

«Вони рятують сотні доль в лікарні Мечникова», — додав головлікар.

Промислову зону Авдіївки контролює ЗСУ, згідно Мінських домовленостей. Але там є декілька домів, де працюють ДРГ сепаратистів, повідомляла кореспондентка «Громадського радіо» з місця подій.

«Страшно, дуже страшно»,  — розповідав «Громадському радіо» місцевий житель про обстріли в Авдіївці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+