Слухати

У Бахмутському районі ексгумували останки бойовиків угруповання «Привид» / Новини на Громадському радіо

У Бахмутському районі ексгумували останки бойовиків угруповання «Привид»

06 квітня 2016 - 10:01
У селі Спірне Бахмутського району пошукова місія «Чорний тюльпан» спільно з міліцією ексгумувала останки похованих ще в 2014 році

Про це повідомляють «Новин Донбасу».

На першій ексгумованій людині — форма з нашивкою незаконного збройного формування «Привид».

Тіла були поховані на території занедбаної ферми в селі, яке розташоване поблизу міста Лисичанська. Їх поховали самі місцеві жителі. Вони ж вказали представникам «Чорного тюльпану» на місце поховання. Однак, вони не змогли пояснити, хто ці загиблі люди.

Роботи у цьому районі триватимуть, тому що є інформація про інші несанкціоновані заховання, зазначив голова пошукової місії Олексій Юков.

Висновок про те, що останки належать представникам бойовиків, пошуковці зробили з того, що на камуфляжах загиблих нашивки «Привиду» («ЛНР») та георгіївські стрічки.

Ці тіла, говорять пошуковці, будуть направлені у Дніпропетровськ на експертизу ДНК.

Бригада «Привид» — незаконне збройне формування «ЛНР». Очолював її Олексій Мозговий, який був убитий у травні 2015 року. По дорозі з Алчевська до Луганська автомобіль з Мозговим був підірваний, а після — обстріляний з кулеметів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+