Слухати

У Дніпропетровську відкрилася виставка картин поранених бійців АТО

06 квітня 2016 - 14:30
На неординарних роботах героїв — квіти, пейзажі та тварини. Сюжети картин, написаних бійцями, пов'язані з миром, а не з війною
У Дніпропетровську відкрилася виставка картин поранених бійців АТО / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо« з Дніпропетровська.

Живопису бійців навчали волонтери-художники. З пензлями та фарбами приходили прямо до медзакладів, де військові лікуються після отриманих поранень. За рік до художньої творчості долучилося близько півтори сотні бійців.

sergey2_0_0.jpg

Виставка // «Громадське радіо»
Виставка
«Громадське радіо»

«Цель выставок — показать, как арт-терапия и искусство может воздействовать и влиять на состояние бойца. Работы, которые они делают, в них очень много добра, очень много света, воздуха, нежности, насколько приятно наблюдать за их творчеством», — говорить організатор проекту Анатолій Меньків.

Сергій Петровичев — уродженець Росії, в Україну приїхав під час Майдану. Хлопець підтримав українських патріотів та згодом пішов воювати на Донбас. Там отримав поранення. Зараз лікується в Дніпропетровську і займається творчістю. 

«Делаю свои какие-то там образы, которые мне приходят в голову, многое конечно еще не сделано, много просто в эскизах нарисовано, попробовал — людям вроде понравилось, ну, буду дальше развиваться», — розповів Сергій Петровичев. 

sergey.jpg

Сергій Петровичев // «Громадське радіо»
Сергій Петровичев
«Громадське радіо»

Близько 30 кращих малюнків зараз подорожують виставковими залами міста, після чого поїдуть по всій країні.

kartyny3.jpg

Роботи бійців // «Громадське радіо»
Роботи бійців
«Громадське радіо»

Експозицію можна побачити за адресою: м. Дніпропетровськ, проспект Дмитра Яворницького, 67д. Виставка працюватиме два тижні без вихідних. Вхід вільний. 

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+