Слухати

На другу річницю початку АТО в Одесі молилися про загиблих бійців

07 квітня 2016 - 21:29
 На Алеї Слави, що була збудована на честь загиблих ветеранів Другої світової війни, зібралося біля сотні друзів та членів родини героїв АТО. Всі вони взяли участь у спільній молитві

lyudy_prygaduyut_viynu_na_donbasi_0_0.jpg

Бійці пригадують героїв війни // Громадське радіо
Бійці пригадують героїв війни
Громадське радіо

Серед присутніх і  чоловік з портретом в траурній рамці – Василь Дудко. Він залишив на сході свого побратима – Івана Юсипова – хлопець підірвався на фугасі. Від нього майже нічого не залишилося. На передовій бійці створили йому пам’ятник. А тут – прийшли помолитися за його душу, розповідає Василь Дудко.

«Тому що ми разом служили. Це своя, вже рідна людина. Ми майже 6 місяців були в АТО в одному бліндажі, разом, це був мій командир, 21 рік хлопець, і повага до нього, і дуже велика людина була», – каже Василь Дудко.

Молебень проводили спільно єпископ Одеський та Балтський Марк  та військові капелани. Вони наголосили, що нині важливо пам’ятати про власних героїв, які боронять нашу землю, та молитися за кожного з них, за живих та загиблих.

biyci_pryyshly_vshanuvaty_pamyat_zagyblyh_pobratymiv.jpg

Бійці прийшли вшанувати пам'ять загиблих побратимів // Громадське радіо
Бійці прийшли вшанувати пам’ять загиблих побратимів
Громадське радіо

Сьогодні ми схиляємо свої серця, свої душі, своє єство перед тою пам’яттю, незабутньою вічною пам’яттю перед тими героями, які склали своє життя», – зазначив єпископ Одеський та Балтський Марк.

na_ploshchu_pryyshly_takozh_rodychi_zagyblyh_biyciv.jpg

На Алею Слави прийшли також родичі бійців // Громадське радіо
На Алею Слави прийшли також родичі бійців
Громадське радіо

Одесити з часом планують продовжити Алею Слави, що була створена на честь загиблих воїнів Другої світової війни, аби додати меморіальні плити з іменами сучасних героїв України.

Ганна Снєгіна з Одеси для «Громадського радіо»

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+