Слухати

На другу річницю початку АТО в Одесі молилися про загиблих бійців

07 квітня 2016 - 21:29
 На Алеї Слави, що була збудована на честь загиблих ветеранів Другої світової війни, зібралося біля сотні друзів та членів родини героїв АТО. Всі вони взяли участь у спільній молитві
На другу річницю початку АТО в Одесі молилися про загиблих бійців / Новини на Громадському радіо

lyudy_prygaduyut_viynu_na_donbasi_0_0.jpg

Бійці пригадують героїв війни // Громадське радіо
Бійці пригадують героїв війни
Громадське радіо

Серед присутніх і  чоловік з портретом в траурній рамці – Василь Дудко. Він залишив на сході свого побратима – Івана Юсипова – хлопець підірвався на фугасі. Від нього майже нічого не залишилося. На передовій бійці створили йому пам’ятник. А тут – прийшли помолитися за його душу, розповідає Василь Дудко.

«Тому що ми разом служили. Це своя, вже рідна людина. Ми майже 6 місяців були в АТО в одному бліндажі, разом, це був мій командир, 21 рік хлопець, і повага до нього, і дуже велика людина була», – каже Василь Дудко.

Молебень проводили спільно єпископ Одеський та Балтський Марк  та військові капелани. Вони наголосили, що нині важливо пам’ятати про власних героїв, які боронять нашу землю, та молитися за кожного з них, за живих та загиблих.

biyci_pryyshly_vshanuvaty_pamyat_zagyblyh_pobratymiv.jpg

Бійці прийшли вшанувати пам'ять загиблих побратимів // Громадське радіо
Бійці прийшли вшанувати пам’ять загиблих побратимів
Громадське радіо

Сьогодні ми схиляємо свої серця, свої душі, своє єство перед тою пам’яттю, незабутньою вічною пам’яттю перед тими героями, які склали своє життя», – зазначив єпископ Одеський та Балтський Марк.

na_ploshchu_pryyshly_takozh_rodychi_zagyblyh_biyciv.jpg

На Алею Слави прийшли також родичі бійців // Громадське радіо
На Алею Слави прийшли також родичі бійців
Громадське радіо

Одесити з часом планують продовжити Алею Слави, що була створена на честь загиблих воїнів Другої світової війни, аби додати меморіальні плити з іменами сучасних героїв України.

Ганна Снєгіна з Одеси для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+