Слухати

Прокурор Одещини заявив, що люстраційний закон до нього не застосовується

07 квітня 2016 - 19:22
У заяві Миколи Стоянова говориться, що він дає згоду на проведення перевірки стосовно нього та отримання відомостей відповідно до Закону
Прокурор Одещини заявив, що люстраційний закон до нього не застосовується / Новини на Громадському радіо

Прокурор Одеської області Микола Стоянов написав в заяві на люстраційну перевірку, що він не підпадає під люстрацію. Про це повідомила директора департаменту з питань люстрації Мін’юсту Тетяну Козаченко. 

За її словами, Мін’юст офіційно звернувся до ГПУ виконати люстраційний закон. 

У заяві Миколи Стоянова говориться, що він дає згоду на проведення перевірки стосовно нього та отримання відомостей відповідно до Закону. 

12 970 997_936 389 526 475 254_7 228 354 045 768 951 264_o_2_0.jpg

Заява прокурора Одещини // Facebook Тетяни Козаченко
Заява прокурора Одещини
Facebook Тетяни Козаченко

Раніше Тетяна Козаченко зробила заяву, що на місце Сакварелідзе призначили людину, яка підлягає люстрації. Прокурором Одеської області призначили Миколу Стоянова, його перед звільненням відновив на посаді Віктор Шокін.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+