Слухати

У Макіївці примусово збиратимуть плату за комуналку з бюджетників — Тимчук

07 квітня 2016 - 11:09
У Макіївці місцеве «керівництво» прийняло рішення відраховувати комунальні платежі з «зарплат» місцевих «бюджетників»
У Макіївці примусово збиратимуть плату за комуналку з бюджетників — Тимчук / Новини на Громадському радіо

У «ДНР» прийнято рішення не надавати комунальні послуги неплатникам комунальних платежів (всього — 65-67% громадян, які проживають на окупованій частині Донецької області). Про це повідомляє у соцмережі Дмитро Тимчук.

«У Макіївці місцеве «керівництво» прийняло рішення відраховувати платежі з «зарплат» місцевих «бюджетників», які отримують «зарплати» за рахунок коштів, що приходять з РФ», — повідомляє Тимчук.

Раніше керівництву «ДНР» з Москви прийшов циркуляр з категоричною вимогою «урізати дотаційну базу виплат на 45-50%.». Пропонується закрити цілий ряд програм «розвитку» в державному секторі і виробництві (особливо це стосується планів по «відновленню» обсягу перевезень транспортом в РФ).

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление».В течение суток фиксируется использование российско-террорист…

Опубліковано Dmitry Tymchuk 7 квітня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+