Слухати

У Маріуполі нацгвардійці 4-ї хвилі мобілізації вирушили додому / Новини на Громадському радіо

У Маріуполі нацгвардійці 4-ї хвилі мобілізації вирушили додому

07 квітня 2016 - 16:24
До кінця квітня усі військові четвертої хвилі мають бути демобілізовані

17 військовослужбовців Полтавського батальйону Національної гвардії України, що були призвані під час 4-ї хвилі мобілізації, вирушили додому. Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії.

«Військова служба у Національній гвардії є почесним обов’язком  і ті, хто пройшли її, через все подальше життя пронесуть світлу пам’ять про перебування у її лавах!» — зазначив командир об’єднаного угруповання Національної гвардії України полковник Олександр Голяков на урочистому мітингу з нагоди демобілізації. 

Нагадаємо, раніше речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов в ефірі Громадського повідомив, що до кінця квітня усі військові четвертої хвилі мають бути демобілізовані. А це близько 40 тисяч військовослужбовців. За його словами, на сьогодні близько 18 тисяч військових прийняли на контрактну службу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+