Слухати

Майкл Щур з армії: «Нам привезли ґвинтівки для мисливців, а не військових»

08 квітня 2016 - 18:16
«Нам привезли нову зброю. Ми маємо її випробувати. Гвинтівка Мосіна в новому крутому обвісі виглядає реально круто», — повідомляє Майкл Щур, а потім додає, що гвинтівки не мають армійських засічок
Майкл Щур з армії: «Нам привезли ґвинтівки для мисливців, а не військових» / Новини на Громадському радіо

Про це Майкл Щур написав на своїй сторінці у соцмережі.

«Сучасні армійські на перехрестях мають насічки, щоб можна було точно вводити поправки. А цей приціл таких поправок немає. Просто лінії.Там так і написано «приціл мисливський». Дати снайперам цей приціл це те саме, якби вам вам поставили завдання запостити пост у фейсбук. Але набирати цей пост вам дали не на комп’ютері, а на друкарській машинці», — написав Майкл Щур.

 


8 квітня. Нам привезли нову зброю. Ми маємо її випробувати. Гвинтівка Мосіна в новому крутому обвісі виглядає реально к…

Опубліковано Майклом Щуром 8 квітня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+