Слухати

Мін’юст РФ доручив перевірити, чи є перешкоди передачі Сенцова й інших — ЗМІ

08 квітня 2016 - 16:46
Мін'юст Росії доручив тюремній службі підготувати документи для вирішення питання про передачу Україні чотирьох засуджених
Мін’юст РФ доручив перевірити, чи є перешкоди передачі Сенцова й інших — ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Мін’юст Росії доручив тюремній службі підготувати документи для вирішення питання про передачу Україні чотирьох засуджених, включаючи режисера Олега Сенцова, для подальшого відбування покарання на батьківщині, повідомили «РИА Новости» з посиланням на власні джерела в прес-службі відомства. У той же час в Мін’юсті підкреслюють, що остаточне рішення буде прийнято федеральними судами Росії.

За даними прес-служби, 7 квітня до Мін’юсту надійшов запит від України щодо передачі Кольченко А.А., Афанасьєва Г.С., Сенцова О.Г., Солошенко Ю.Д. для подальшого відбування покарання в Україні.

«На підставі надійшовших 10 березня 2016 року звернень української сторони Мін’юст Росії листами від 25 березня спрямував в Федеральну службу виконання покарань доручення підготувати необхідні документи для вирішення питання передачі зазначених засуджених, а також перевірити наявність або відсутність підстав, що перешкоджають цій передачі. Про це в той ж дня направили повідомлення в Мін’юст України «, — заявили в прес-службі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+