Слухати

На Донеччині податківці вилучили з аптек ліків на 8 мільйонів гривень

08 квітня 2016 - 16:21
Співробітники податкової міліції припинили діяльність мережі незаконних аптек, що з 2014 року продавала ліки у десяти містах області
На Донеччині податківці вилучили з аптек ліків на 8 мільйонів  гривень / Новини на Громадському радіо

Понад 1,5 року аптеки діяли у Маріуполі, Красноармійську, Селідовому, Вугледарі та інших містах. Діяльністю всіх аптек керувала одна група осіб, яка з метою документального прикриття закупівлі лікарських засобів придбала два підприємства м. Харків та м. Біла Церква, що мають ліцензію на оптову торгівлю медичними препаратами.

3_1_0.jpg

Аптека // Громадське радіо
Аптека
Громадське радіо

Усі провізори та інші наймані працівники цих аптек отримували зарплатню в конвертах, податки та єдиний соціальний внесок теж не перераховували до державних служб. Під час обшуку аптек, офісів та складських приміщень вилучили 12 печаток, банківські термінали, документи подвійної бухгалтерії, — повідомили у прес-службі ГУ ДФС  України.

Наталія Поколенко для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+