Слухати

Росіянин у справі «2 травня» в Одесі оголосив «сухе» голодування

08 квітня 2016 - 16:49
Росіянина Євгена Мефьодова, якого підозрюють в активній участі у заворушеннях 2 траня 2014 року, залишили за гратами ще на 25 днів
Росіянин у справі «2 травня» в Одесі оголосив «сухе» голодування / Новини на Громадському радіо

Суд прийняв таке рішення через можливість впливу з боку підсудного на основного свідка обвинувачення — учасника подій Олександра Посміченко. Мовляв, підсудний знає адресу свідка, крім того, він є громадянином Росії і може втекти від слідства.

Після оголошення рішення суду Мефьодов оголосив «сухе» голодування до моменту звільнення.

sud_nad_mefodovym.jpg

Судове засідання // Громадське радіо
Судове засідання
Громадське радіо

mefodov_0_0.jpg

Євген Мефьодов // Громадське радіо
Євген Мефьодов
Громадське радіо

Нагадаємо, що за фактом подій 2 травня 2014 року, коли масові заворушення призвели до смерті людей, відкрито 5 кримінальних проваджень. Зараз в суді розглядається справа щодо дій активістів біля Грецької площі, де загинули перші жертви заворушень. По справі проходять 20 обвинувачених, 5 з них взяті під варту, серед них 2 росіян.

Ганна Снєгіна для «Громадське радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+