Слухати

У Донецьку облаштовують ДНК-лабораторію для ідентифікації тіл військових РФ

08 квітня 2016 - 15:25
Завдання облаштувати її отримав самопроголошений «мер» Донецька Ігор Мартинов під час наради з представниками ФСБ РФ у Ростові-на-Дону
У Донецьку облаштовують ДНК-лабораторію для ідентифікації тіл військових РФ / Новини на Громадському радіо

Про це йдеться у звіті Головного управління розвідки Міноборони України від восьмого квітня.

«Під час зустрічі І.Мартинов отримав завдання організувати спорудження у м.Донецьк комплексу спеціальних приміщень для зберігання та ідентифікації тіл загиблих російських військовослужбовців, у т.ч. з використанням мобільної лабораторії визначення ДНК, яка прибула з Росії до м.Донецьк 9 березня ц.р. Відповідно до вимог співробітників російських спецслужб, такий комплекс повинен розміщуватись на ізольованій території, з жорстким пропускним режимом», — йдеться у повыдомленні.

Зазначається, що Мартинов несе персональну відповідальність за виток будь-якої інформації щодо існування зазначеного комплексу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+