Слухати

Дружківський суд закрив справу за позовом міського голови проти волонтерки

09 квітня 2016 - 19:34
Голова Дружківки Валерій Гнатенко судився з волонтеркою Іриною Кіріковою за те, що у ефірі «Громадського радіо» вона зробила висловлення, які, на його думку, не відповідають дійсності
Дружківський суд закрив справу за позовом міського голови проти волонтерки / Новини на Громадському радіо

28 березня Дружківський міський суд постановив позов Гнатенка залишити без розгляду.

Таке рішення суд прийняв на підставі того, що «провадження у справі відкрито за заявою, поданою без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, та не було сплачено судовий збір і позивач не усунув цих недоліків у встановлений судом строк».

Ця справа набула широкого розголосу, на бік Кірікової стали представники громадськості. Міський голова Валерій Гнатенко на розгляд справ не приходив, а його позов був поданий з помилкою. 

8 квітня на черговому засіданні Дружківський міський суд прийняв рішення залишити позов Гнатенка без розгляду і закрити його через те, що заяву подано з порушеннями вимог, які не були усунені.

Нагадаємо, міський голова Валерій Гнатенко подав позов проти Ірини Кірікової. Він назвав брехнею заяву активістки влітку 2015 року: в прямому ефірі «Громадського радіо» та назвала його сепаратистом. На думку пана Гнатенка, активістка нанесла непоправної шкоди його діловій репутації.  У своєму позові Валерій Гнатенко посилається на запис ефіру від 10 липня 2015 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+