Слухати

Дружківський суд закрив справу за позовом міського голови проти волонтерки

09 квітня 2016 - 19:34 118
Голова Дружківки Валерій Гнатенко судився з волонтеркою Іриною Кіріковою за те, що у ефірі «Громадського радіо» вона зробила висловлення, які, на його думку, не відповідають дійсності

28 березня Дружківський міський суд постановив позов Гнатенка залишити без розгляду.

Таке рішення суд прийняв на підставі того, що «провадження у справі відкрито за заявою, поданою без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, та не було сплачено судовий збір і позивач не усунув цих недоліків у встановлений судом строк».

Ця справа набула широкого розголосу, на бік Кірікової стали представники громадськості. Міський голова Валерій Гнатенко на розгляд справ не приходив, а його позов був поданий з помилкою. 

8 квітня на черговому засіданні Дружківський міський суд прийняв рішення залишити позов Гнатенка без розгляду і закрити його через те, що заяву подано з порушеннями вимог, які не були усунені.

Нагадаємо, міський голова Валерій Гнатенко подав позов проти Ірини Кірікової. Він назвав брехнею заяву активістки влітку 2015 року: в прямому ефірі «Громадського радіо» та назвала його сепаратистом. На думку пана Гнатенка, активістка нанесла непоправної шкоди його діловій репутації.  У своєму позові Валерій Гнатенко посилається на запис ефіру від 10 липня 2015 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+