Слухати

Луганці показали, як очистили річку Вільхівку байкери «Нічні вовки» / Новини на Громадському радіо

Луганці показали, як очистили річку Вільхівку байкери «Нічні вовки»

09 квітня 2016 - 13:30
На фотографіях видно, що з пластикових пляшок на річці утворились греблі, втім місцеві жителі стверджують, що цю ділянку чистили представники байкерського клубу «Нічні вовки»

«Ось так очистили нашу річку повністю, як передавали по новинах. І як після цього вірити їм? Це тільки маленька ділянка в районі нічних вовків. А таких ділянок багато», — пишуть користувачі соцмереж.

 

 

Вільхівка — річка у Луганській област.і. Гирлі на території міста Луганська. Довжина 83 км. Заплава завширшки до 10 м. Русло помірно звивисте, шириною 4-5 м, глибиною 1-2 м. Використовується для водопостачання, зрошення, рекреації. На берегах є бази відпочинку. Споруджено водосховища (Елизаветинское, Луганське) і ставки. Як зазначається у Вікіпедії, річка сильно забруднена. У річці водиться щука.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+