Слухати

Трьох бійців АТО зі 128 бригади помилково записали в дезертири

09 квітня 2016 - 09:35
Троє бійців АТО несуть службу на своїх позиціях і помилково були звинувачені у дезертирстві
Трьох бійців АТО зі 128 бригади помилково записали в дезертири / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє прес-служба 128 ОГПБр в соцмережі.

«Органами прокуратури та засобами масової інформації проводиться значна робота по боротьбі з військовослужбовцями які самовільно залишають військові частини, однак у випадку з трьома бійцями‪#‎128_ОГПБр‬ сталася прикра помилка. Повідомляємо, що: Колієнко Йосип Павлович, Хоміцький Василь Володимирович, Дроздов Павло Геннадійович знаходяться в свої підрозділах та несуть службу в зоні проведення Антитерористичної операції», — зазначають в прес-службі. 

В бригаді додають, що командирами підрозділів подані відповідні повідомлення в органи прокуратури.

 

Органами прокуратури та засобами масової інформації проводиться значна робота по боротьбі з військовослужбовцями які сам…

Опубліковано Прес-служба 128 ОГПБр 8 квітня 2016 р.

Дезертирство, тобто самовільне залишення військової частини або місця служби з метою ухилитися від військової служби, а також нез’явлення з тією самою метою на службу у разі призначення, переведення, з відрядження, відпустки або з лікувального закладу, караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років (зі зброєю або за попередньою змовою групою осіб - карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років, вчинене в умовах воєнного стану або в бойовій обстановці -карається позбавленням волі на строк від п’яти до дванадцяти років).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+