Слухати

У Маріуполі «розумні» камери розпізнаватимуть обличчя злочинців

09 квітня 2016 - 14:57
Депутати Маріуполя на черговій сесії Маріупольської міськради проголосували «за» інноваційний поліцейський проект внутрішньої безпеки
У Маріуполі «розумні» камери розпізнаватимуть обличчя злочинців / Новини на Громадському радіо

Представив ідею захисту населення в зоні АТО начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області В’ячеслав Аброськін, повідомляє відділ комунікації ГУ Нацполіції у Донецькій області.

abroskin.jpg

В'ячеслав Аброськін розповідає про інновації у роботі поліції // ГУ Нацполіції у Донецькій області
В’ячеслав Аброськін розповідає про інновації у роботі поліції
ГУ Нацполіції у Донецькій області

Він нагадав, що у будівлі ГУНП в Донецькій області йде будівництво Єдиного аналітичного центру. Фінансування основної частини витрат — створення «мозкового центру» обробки інформації, закупівлю програмного забезпечення, серверів, облаштування приміщень для операторів 102 і команди аналітиків — бере на себе Донецька військово-цивільна адміністрація, яка виділяє 15 мільйонів гривень.

Місто ж приєднається до проекту в частині закупівлі необхідних камер, які будуть перебувати на балансі міськвиконкому.

«У Маріуполі є практика розкриття злочинів за допомогою записів з уже існуючих камер спостереження. При цьому перевірка таких даних займає дуже багато часу і зусиль правоохоронців, а нова система дозволить автоматично реагувати на можливі загрози та небезпеку. До проекту, крім нових, поліпшених камер, які дають необхідне для поліції якість зображення будуть додані всі існуючі. Також ведуться переговори про використання відеоспостереження банків міста та підприємств», — розповів голова поліції Донецької області.

Для реалізації проекту безпеки в прифронтовому Маріуполі необхідно встановлення щонайменше 37 «розумних» камер:

«Ми перекриємо основні в’їзди і виїзди з міста, центральні площі, вулиці Маріуполя, — розповів Аброськін. — Відеоінформація з камер буде надходити і до екстрених та комунальних служб міста. У разі необхідності система зможе прогнозувати аварійні місця на дорогах при важких погодних умовах або інші ризики».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+