Слухати

У Мар'їнці з 13 по 15 квітня видаватимуть гуманітарну допомогу

09 квітня 2016 - 15:33
Людей просять не організовувати нічні записи і не створювати ажіотаж. Тим, хто має отримати допомогу, прийде смс-повідомлення
У Мар’їнці з 13 по 15 квітня видаватимуть гуманітарну допомогу / Новини на Громадському радіо

Зазначається, що допомогу видаватиме Міжнародний Комітет Червоного Хреста у будівлі Будинку культури, повідомляє спільнота Марьинка Zona ATO.

Йдеться про продуктові набори, отримати їх можуть

- безробітні, які втратили роботу внаслідок конфліктних дій (2014-2015 років, згідно трудової книжки або довідки про доходи);
 — сім’ї, чиї родичі постраждали від конфліктних дій (поранені, загиблі);
 — сім’ї, чиї будинки згоріли або повністю зруйновані внаслідок конфліктних дій;
 — сім’ї бригад волонтерів, які займаються відновленням приватних/багатоповерхових будинків.

Графік видачі гуманітарної допомоги: 13.04.2016 середа (з 13.00 до 15.00); 14.04.2016 четвер (з 9.00 до 15.00); 15.04.2016 п’ятниця (з 9.00 до 15.00).

При собі треба мати оригінали документів: паспорт, ІПН і документ, що підтверджує категорію (трудова книжка, акти про руйнування, довідки про поранення або смерті родичів і т.д.).

 

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+