Слухати

У Монако представили  перший український електромобіль  / Новини на Громадському радіо

У Монако представили перший український електромобіль

09 квітня 2016 - 19:47
Перший український електромобіль Synchronous презентували на 11-й щорічній конференції екологічного транспорту й відновлюваних джерел енергії EVER 2016 в Монако

Synchronous має яскравий корпус та виготовлений з екологічно чистих матеріалів. Інноваційний електричний двигун, сонячні панелі на даху, нові інженерні рішення повинні зробити пересування на цій автівці найкомфортнішим, передає VIDIA із посиланням на сайт компанії-розробника авто.

synchronous.jpg

Synchronous // electricmarathon.com
Synchronous
electricmarathon.com

synchronous_nagaduye_serednovichnu_karetu_0.jpg

Synchronous нагадує середньовічну карету // electricmarathon.com
Synchronous нагадує середньовічну карету
electricmarathon.com

Панорамне тоноване вікно й зовнішній вигляд, що нагадує середньовічні карети, дозволяють Synchronous стати ідеальним засобом пересування в місті у ролі таксі, шатла для готелів та екскурсійного авто.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+