Слухати

У Павлограді для переселенців відремонтують гуртожиток / Новини на Громадському радіо

У Павлограді для переселенців відремонтують гуртожиток

09 квітня 2016 - 13:51
В рамках впровадження проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який фінансує німецький банк розвитку KfW, в Павлограді відремонтують житловий будинок Ливарна, 18

Також реконструюють навчально-виховний комплекс №2, повідомляє 05632.com.ua.

Мета проекту — забезпечення житлом переселенців і підтримка об’єктів соціальної інфраструктури в районах, де проживають вимушені переселенці зі Сходу України.

Вже підготовлені пропозиції з капітального ремонту житлового будинку під гуртожиток для тимчасово переміщених осіб і по реконструкції навчально-виховного комплексу.

5 квітня міський голова Павлограда Анатолій Вершина і директор регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій підписали Рамкову угоду щодо впровадження цих мікропроектів.

Таким чином, Павлоград зможе надати житло 23 сім’ям переселенців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+