Слухати

В Донецьку порахували зниклих безвісти і ув'язнених Україною бойовиків

09 квітня 2016 - 12:19 147
В самопроголошеній «ДНР» оприлюдено свіжу статистику зниклих безвісти і тих, хто перебуває за ґратами на підконтрольній урядові території

За минулий тиждень апаратом «Уповноваженого з прав людини» в «ДНР» було зареєстровано 2 заяви про зникнення безвісти бойовиків. Про це повідомляє прес-служба так званого «омбудсмена» «ДНР».

«За минулий тиждень апаратом було зареєстровано 2 заяви про зникнення безвісти військовослужбовців армії «ДНР», — йдеться в повідомленні.

В Донецьку припускають, що зниклі потрапили в полон.

«Всього ж на даний момент в місцях позбавлення волі українською стороною утримуються близько 957 осіб, серед яких 316 військовослужбовців, 488 політичних в’язнів і 153 цивільних особи, які не мають до конфлікту ніякого відношення. Ще 490 людей вважаються зниклими без вести, можливо, вони також знаходяться в українському полоні», — заявили в прес-службі.

Раніше народна депутатка Ірина Геращенко повідомляла, що бойовики знову штучно занижують кількість українських заручників на своїх територіях.

За її даними, із полону бойовиків за рік звільнили 2905 українців, в заручниках залишаються 156 осіб, серед полонених близько 100 є військовослужбовцями.

Також в ефірі «Громадського радіо» Анатолій Поляков після звільнення з 9-ти місячного полону в підвалах «ДНР», розробив разом з ГО законопроект, який регламентував би права колишніх цивільних заручників.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+