Слухати

В Донецьку виконавець шансону з Росії проведе урок «Виховати патріота»

09 квітня 2016 - 12:36
Школярам проведуть лекцію на тему громадянської оборони та патріотизму
В Донецьку виконавець шансону з Росії проведе урок «Виховати патріота» / Новини на Громадському радіо

11 квітня в Палаці культури ім. І.Франка (Донецьк, вул. Кірова, 145) відбудеться урок-концерт «Виховати патріота». Його організатором є «Міністерство молоді, спорту і туризму» «ДНР» за сприяння «Міністерства освіти і науки».

«Урок-концерт буде проводити поет, автор-виконавець Володимир Пшеничний (м. Пермь). Також на даному заході буде проведена лекція на тему громадянської оборони», — зазначається в офіційному анонсі. 

На сайті «Російський шансон» є автобіографія Володимира Пшеничного.

«Народився і виріс в уральському шахтарському місті Губаха, Пермської Області 9 березня 1967 року. Музичної освіти не маю. Закінчив восьмирічку і ГСПТУ. Решту освіти здобував самотужки, вивчаючи основи віршування і музики. 2011 рік  — Лауреат щорічного міжнародного фестивалю «Шансон над Волгою». Там же приз «Надія шансону». Січень 2012 року — диплом «Кращий шансон 2011 року» від Арт-програми при Академії державного та муніципального управління при Президентові РФ», — йдеться в автобіографії.

photo_3856b_0.jpg

Володимир Пшеничний // http://russianshanson.info/
Володимир Пшеничний
http://russianshanson.info/

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+