Слухати

Булатов у Щасті пише, що бойовики обстрілюють з кулеметів по 3 напрямках

10 квітня 2016 - 08:51 634
Такий потужний обстріл з 5 ранку тривав півгодини

Бойовики обстріляли з кулеметів позиції сил АТО в Щасті з трьох напрямків. Про це на своїй сторінці написав колишній міністр молоді та спорту, активіст Майдану, а нині боєць ЗСУ Дмитро Булатов. Він знаходиться на позиціях у Щасті, Луганської області.

«Десь о 5 ранку в сепаратистів геть дах поїхав. Півгодини вони гатили по нас з кулеметів з трьох напрямків. На щастя, нікого з наших не зачепило. Окупантів дуже цікавить міст, який ми обороняємо. Бо це єдиний повністю уцілілий міст майже на 100 км річки Сіверський Донець», — зазначив Дмитро Булатов.

За його словами, обстріли посилились після закриття КПВВ.

«Контрольні пункти пропуску вверх (Золоте) та вниз (Станиця-Луганська) по течії не працюють. Ворожий вогонь в наш бік відчутно посилився після закриття КПВВ. Стріляти стали значно більше та частіше. Ми посилюємо оборону та готуємось до будь-якого розвитку подій. Міст ми не віддамо. Хто до нас зі зброєю прийде, то від зброї і поляже», — додав він.

 

Десь о 5 ранку в сєпарів геть дах поїхав. Півчаса вони гатили по нас з кулеметів з трьох напрямків. На щастя, нікого з н…

Опубліковано Dmitry Bulatov 9 квітня 2016 р.
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+