Слухати

Жоден з непереатестованих міліціонерів не хоче служити на Донеччині — МВС / Новини на Громадському радіо

Жоден з непереатестованих міліціонерів не хоче служити на Донеччині — МВС

10 квітня 2016 - 09:26
Про це заявив головний поліцейський Донецької області В'ячеслав Аброськін

Голова поліції Донеччини так прокоментував заклики деяких «активістів» до акцій протесту щодо ненаправлення в Донецьку та Луганську області правоохоронців, які нібито провалили переатестацію до Національної поліції.

«Друзі мої, по-перше, до нас і не має охочих їхати. На сьогодні жоден з поліцейських, хто недобрав бали під час атестації не виявив бажання служити на Донеччині. Тому заспокойтесь! По-друге, я запрошую не міліціонерів-хабарників. Запрошую тих професіоналів, хто не набрав один чи два бали на переатестації. Тих, хто дійсно відданий Україні та не замішаний в будь-яких скандалах. Тих, хто дійсно хоче служити», — пояснив В’ячеслав Аброськін.

За його словами, недокомплект поліції Донеччини в середньому складає 30%, в прифронтовій Авдіївці – 70%, підрозділи працюють без вихідних.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+