Слухати

«ГКЧП» в Коцюбинському: вночі захопили будівлю селищної ради

11 квітня 2016 - 10:04
Депутати Ірпінської міської ради захопили Коцюбинську селищну раду, замінили замки і нікого не впускають
«ГКЧП» в Коцюбинському: вночі захопили будівлю селищної ради / Новини на Громадському радіо

iryna_fedoriv_0_0.jpg

Ірина Федорів // «Громадське радіо»
Ірина Федорів
«Громадське радіо»

Вночі з п’ятниці на суботу відбулося захоплення приміщення Коцюбинської селищної ради депутатами партії мера Ірпеня «Нові обличчя». В будівлі змінені замки, в селище навезли «тітушок».

«Селищна рада оточена кордонами міліції, які зараз нікого не пропускають. Рада заблокована, навезені тітушки. Як мене проінформували активісти зранку, роботу тітушок координував Дмитро Христюк, заступник очільника Ірпінської міської ради, колишній регіонал.

Тітушки навезені тому що депутати від «Нових облич», партія мера Ірпеня, незаконно скинули в п’ятницю обрану громадою селищну голову Ольгу Матюшину. Вона виявила кілька корупційних схем, в судах відстояла мільйони бюджетних коштів і, звичайно, це не подобається тим людям, які обстоювали схеми», — про це в ефірі «Громадського радіо» розповіла активістка, представниця руху «Чесно», мешканка Коцюбинського Ірина Федорів. Вся розмова з Іриною тут.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+