Слухати

Сергій Лещенко висуває свою кандидатуру на посаду генпрокурора

11 квітня 2016 - 19:44
Нардеп зазначив, що нічим не гірший за Юрія Луценка, якому запропонували очолити Генеральну прокуратуру
Сергій Лещенко висуває свою кандидатуру на посаду генпрокурора / Новини на Громадському радіо

Народний депутат Сергій Лещенко буде подавати свою кандидатуру на посаду Генерального прокурора України. Таку інформацію політик підтвердив «Громадському радіо». 

«Я уже запропонував. Я серйозно пропоную публічно. У мене немає ніяких допоміжних каналів. Я ще це в парламенті на брифінгу озвучу. Я не бачу, чим я поступаюся Луценку в чеснотах, по-моєму, тільки краще буде», — сказав Лещенко. 

Нагадаємо, 3 квітня Президент Петро Порошенко видав указ про звільнення Віктора Шокіна з посади генпрокурора. Виконувачем обов’язків генерального прокурора став Юрій Севрук. Згідно з законом, на цій посаді він повинен пробути не більш ніж місяць.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+