Слухати

Сергій Лещенко висуває свою кандидатуру на посаду генпрокурора

11 квітня 2016 - 19:44 326
Нардеп зазначив, що нічим не гірший за Юрія Луценка, якому запропонували очолити Генеральну прокуратуру

Народний депутат Сергій Лещенко буде подавати свою кандидатуру на посаду Генерального прокурора України. Таку інформацію політик підтвердив «Громадському радіо». 

«Я уже запропонував. Я серйозно пропоную публічно. У мене немає ніяких допоміжних каналів. Я ще це в парламенті на брифінгу озвучу. Я не бачу, чим я поступаюся Луценку в чеснотах, по-моєму, тільки краще буде», — сказав Лещенко. 

Нагадаємо, 3 квітня Президент Петро Порошенко видав указ про звільнення Віктора Шокіна з посади генпрокурора. Виконувачем обов’язків генерального прокурора став Юрій Севрук. Згідно з законом, на цій посаді він повинен пробути не більш ніж місяць.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+