Слухати

Міноборони підготувало законопроект військової поліції

12 квітня 2016 - 10:34
Впровадити її планують до кінця 2018 року. Передбачається, що військова поліція запобігатиме та розслідуватиме злочини, скоєні у лавах Збройних Силах України
Міноборони підготувало законопроект військової поліції / Новини на Громадському радіо

«Органи Військової поліції України матимуть юридичні повноваження вести досудове слідство, оперативно-розшукову діяльність та здійснювати інші функції, які значно сприятимуть боротьбі з військовими правопорушеннями та посилять особисту відповідальність військовослужбовців», — повідомляють у Міноборони.

 

Міністерство оборони України підготувало проект закону про Військову поліцію України. Передбачається, що Військова поліц…

Опубликовано Міністерство оборони України 12 апреля 2016 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+