Слухати

Новий омбудсмен в РФ може з'явитися 22 квітня

12 квітня 2016 - 15:20
Термін висування кандидатур на пост омбудсмена закінчився 11 квітня
Новий омбудсмен в РФ може з’явитися 22 квітня / Новини на Громадському радіо

22 квітня може з’явитися новий уповноважений з прав людини в РФ. Про це вчора повідомив глава комітету Держдуми з конституційного законодавства Володимир Плігін, йдеться на сайті видання «Независимая». Він уточнив, що засідання комітету з цього питання пройде 14 квітня. Термін внесення кандидатур закінчився вчора.

«Единая Россия» заявила, що не висуватиме кандидата на пост омбудсмена. Секретар Генради Партії, віце-спікер Держдуми Сергій Неверов заявив, що партія підтримає одного з кандидатів, які запропонували парламентські опоненти, тобто опозиція.

Пост уповноваженого з прав людини звільнився після переходу Елли Памфілової на роботу до Центрвиборчкому Росії. Призначає та знімає з посади омбудсмена Держдума. Пропозиції про кандидатів на цю посаду можуть вноситися президентом Росії, Радою Федерації, депутатами і депутатськими об’єднаннями нижньої палати парламенту.

Термін повноважень омбудсмена не повинен перевищувати 5 років, при цьому одна і та ж особа не може бути призначена більш ніж на два терміни поспіль. 

Профільний комітет Держдуми з конституційного законодавства і держбудівництва запропонував нижній палаті розглянути питання про призначення нового уповноваженого з прав людини в РФ 22 квітня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+