Слухати

ОБСЄ виявила у Суходольську 18 згорілих вагонів з вугіллям / Новини на Громадському радіо

ОБСЄ виявила у Суходольську 18 згорілих вагонів з вугіллям

12 квітня 2016 - 13:27
На залізничній станції спостерігачі зафіксували згорілі вагони з вугіллям і цистерни з дизпаливом

У підконтрольному бойовикам Суходольську спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на промисловій залізничній станції зафіксували 18 згорілих вантажних вагонів з вугіллям і дві згорілі цистерни з дизелем. Цю інформацію сьогодні ЛІГА.net підтвердили в прес-службі місії.

Там зазначили, що залізнична платформа і рейки обгоріли і деформувалися внаслідок вибуху і пожежі.

Бойовики повідомили спостерігачам, що вибух стався нібито в результаті підпалу.

«Однак спостерігачам не вдалося підтвердити цю інформацію в місцевій «поліції», — відзначили в прес-службі.

У Луганській області між непідконтрольною Україні Великою Вергункою (район Луганська) і підконтрольною Україні Станицею-Луганською кілька разів на день курсує товарний поїзд, який перевозить вугілля.

Нагадаємо, 4 квітня у Суходольску Краснодонського району вибухнула цистерна з паливом. Пожежі була настільки масштабною, що дим бачили мешканці Свердловська. Зазначимо, між містами відстань 20 кілометрів. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+