Слухати

Ми запропонували залишити на посадах чотирьох міністрів — Семерак / Новини на Громадському радіо

Ми запропонували залишити на посадах чотирьох міністрів — Семерак

13 квітня 2016 - 12:07
Мова йде про міністра внутрішніх справ, міністра юстиції, міністра молоді і спорту та міністра культури

Про це у коментарі «Громадському радіо» зазначим народний депутат Остап Семерак. 

«Ми очікуємо, що сьогодні відбудуться загальні збори коаліції. І, якщо це відбудеться сьогодні, то я прогнозую, що вже завтра парламент зможе приступити до розгляду складу уряду і, можливо, розгляду програми дій уряду», — зазначив нардеп Остап Семерак.

«Всі сім пропозицій, які озвучив «Народний фронт» зробив пропозиції залишити міністрів, які показали в попередніх двох урядах ефективну роботу. Це міністр внутрішніх справ, міністр юстиції, міністр молоді і спорту, міністр культури. Також ми вносимо пропозиції щодо очільників міністерства освіти, екології та міністерства інфраструктури», — додав він. 

Нагадаємо, спікер Верховної Ради Володимир Гройсман зазначив, що у новому уряді не буде місця корупції.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+