Слухати

Підприємці Севастополя пожалілись Путіну, що у них відбирають бізнес

13 квітня 2016 - 14:07
Представники малого та середнього бізнесу Севістополя записали відеозвернення до президента РФ Володимира Путіна, у якому розповіли, як на них тисне місцева влада
Підприємці Севастополя пожалілись Путіну, що у них відбирають бізнес / Новини на Громадському радіо

«Влада вирішила викреслити половину робочих місць з міста Севастополя. Все це робиться закрито, до обговорення нікого не допускають», — зазначають підприємці.

Вони роблять акцент на тому, що севастопольському бізнесу у складі Росії всього два роки і він не може конкурувати з бізнесом материкової Росії.

Підприємці оголосили, що 15 квітня проводитиму загальноміський мітинг, щоб на якому всі охочі висловлять свою думку. 

«Губернатор чомусь боїться цього мітингу, боїться почути людей. тому через своїх підлеглих він намагається незаконними протоколами за межами строків, які відведено на введення надзвичайного стану, і на заборону мітингів не узгодити проведення мітингу. Відповідно можуть бути різні провокації», — зауважив один з підприємців.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+