Слухати

Поклонська призупинила діяльність Меджлісу кримських татар до рішення суду

13 квітня 2016 - 18:40
Рішення про припинення діяльності Меджлісу буде діяти до винесення рішення «Верховного суду» Криму за позовом Поклонської
Поклонська призупинила діяльність Меджлісу кримських татар до рішення суду / Новини на Громадському радіо

Так званий прокурор Криму Наталія Поклонська винесла рішення про призупинення діяльності Меджлісу кримських татар. Копія документа вручена представникам громадського об’єднання, передає ТАСС.

«Сьогодні мною було прийнято рішення про призупинення діяльності громадського об’єднання «Меджліс кримськотатарського народу» в цілях недопущення порушення федерального законодавства», — сказала Поклонська.

Рішення про припинення діяльності Меджлісу буде діяти до винесення рішення так званого «Верховного суду» Криму за позовом Поклонської. Раніше вона зажадала визнати Меджліс екстремістською організацією, зараз позов знаходиться в стадії розгляду.

223 916_0.jpg

Рішення  // ТАСС
Рішення
ТАСС

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+