Слухати

У Дніпропетровську власники МАФів вийшли під прокуратуру

13 квітня 2016 - 16:37
Близько 30 підприємців вимагають розслідування фактів перевищення повноважень деяких чиновників та створення прозорих правил для своєї роботи
У Дніпропетровську власники МАФів вийшли під прокуратуру / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо» з Дніпропетровська.

Учасники акції наголошують: в рамках масової ліквідації МАФІв у Дніпропетровську вони за власні кошти перенесли свої кіоски у встановлені владою місця. Відтак у продовженні договірів їм було відмовлено — розповідає підприємець Віктор Бондаренко:

«Я взял денег одолжил чтобы поставить киоск а я их еще не установил не запустил в работу. Но я не успел этим заняться. Один на один с кредитом остался». 

prokuratura7.jpg

Мітингувальники // «Громадське радіо»
Мітингувальники
«Громадське радіо»

Мітингувальники стверджують, що триває незаконна ліквідація кіосків попри те, що вони мають нові договори. На даний момент відкрито 4 кримінальних провадження по факту дій чиновників у боротьбі з МАФами, і розслідування їх, на думку підприємців, має бути публічним.

«Будем действовать в правовом поле возможно, подавать заявы в вышестоящую прокуратуру либо обращаться в судебные инстанции. Будем сейчас нести коллективное заявление в отношении того чтобы нам дали информацию по продвижению в отношении заявлений которые подавались раньше по незаконному сносу малых архитектурных форм», розповів громадський діяч Антон Борисенко.

bondarenko.jpg

Антон Бондаренко // «Громадське радіо»
Антон Бондаренко
«Громадське радіо»

Відповідне звернення підписали всі учасники акції протесту. Представники прокуратури пообіцяли їм надати відповідь протягом місяця.

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+