Слухати

Відомі кандидати на посади міністрів. Віце-прем’єрів — шість / Новини на Громадському радіо

Відомі кандидати на посади міністрів. Віце-прем'єрів — шість

13 квітня 2016 - 13:44
В узгодженому на консультаціях складі Кабміну буде шість віце-прем'єрів, на фракції БПП у середу озвучені нові кандидатури членів уряду

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на свої джерела.

Віце-прем’єром з соціальних питань стане Павло Розенко, віце-прем’єром — міністром з євроінтеграції — Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Віце-прем’єром з питань АТО і непідконтрольних територій — Володимир Кістіон.

Крім того, буде посада віце-прем’єра з реформ, на яку пропонують Дмитра Шимківа.

У Кабміні залишиться В’ячеслав Кириленко, але не як міністр культури, а як віце-прем’єр з гуманітарних питань. Міністром культури буде Євген Нищук.

У той же час, пише видання, посилаючись на своїх співрозмовників, Кириленко відмовляється від віце-прем’єрства і хоче залишитися міністром культури.

Мінфінансів очолить заступник голови адміністрації президента, представник президента в Кабміні Олександр Данилюк, його заступник — діючий заступник голови Мінфіну Оксана Маркарова.

Мінсоцполітики очолить заступник Вінницького міського голови Андрій Рева. У попередньому варіанті Реву розглядали на посаду голови Міністерства охорони здоров’я.

Міністерство екології залишається за депутатом «Народного фронту» Остапом Семераком, Міносвіти — нардепом «НФ» Лілією Гриневич, МінАПК — за депутатом від БПП Тарас Кутовим.

На посаду Міністра інфраструктури є два кандидати — нардеп від «Народного фронту» Валерій Лунченко і Сергій Фаєрмарк.

Під керівництвом чинного віце-прем’єра — міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка залишиться тільки Мінрегіон.

Міністром Кабінету міністрів стане чинний керівник апарату голови Верховної Ради Олександр Саєнко.

Як повідомляло «Громадське радіо», «Народний фронт» запропонував залишити на посадах чотирьох міністрів

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+