Слухати

Завтра сподіваються обрати прем'єра Гройсмана, спікера Парубія і утворити уряд

13 квітня 2016 - 21:06
Після завершення зборів двох фракції «Народного фронту» та «БПП», керівник фракції «Народного фронту» Бурбак заявив, що є достатня кількість голосів для голосування завтра
Завтра сподіваються обрати прем’єра Гройсмана, спікера Парубія і утворити уряд  / Новини на Громадському радіо

Ввечері у середу завершилися збори двох фракцій — «Народного фронту» та «Блока Петра Порошенка».

Після зборів до журналістів вийшов Максим Бурбак. Він заявив:

«Перший крок в подоланні політичної кризи зроблено. Сьогодні відбулись збори «БПП» і «Народного фронту», які мають в загальній кількості 226 голосів. І було прийнято рішення, проголосовано рішення щодо подання президенту України подання на посаду премєр-міністра України Володимира Борисовича Гройсмана».

Також на цих зборах, за словами Бурабка, було проголосовано план дій на завтра. А саме — зранку депутати мають намір обрати спікером Верховної Ради Андрія Парубія, а першим віце-спікером Ірину Геращенко.

Потім голосуватимуть за відставку Арсенія Яценюка, а також — скасування рішення від 16 лютого про незадовільну роботу уряду. Після того мають намір обрати Володимира Гройсмана прем’єр-мініcтром України.

«Далі, маю надію, що буде проголосований склад Кабінету міністрів та програма дій уряду», — додав Максим Бурбак. Журналістам він також показав список кандидатур на пости міністрів.

13 016 672_1 173 055 812 726 932_1 930 782 039_o_0.jpg

Кандидати у міністри // Громадське радіо
Кандидати у міністри
Громадське радіо

13 014 983_1 173 055 949 393 585_1 803 954 320_n.jpg

Кандидати у міністри // Громадське радіо
Кандидати у міністри
Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+