Слухати

«Батьківщина» переходить в опозицію, — Тимошенко

14 квітня 2016 - 14:08
Фракція «Батьківщини» переходить в парламенті в «демократичну проєвропейську опозицію»
«Батьківщина» переходить в опозицію, — Тимошенко / Новини на Громадському радіо

Про це заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

За її словами. голосування відбулося «на основі поєднання кланової системи, залишків Партії регіонів, а також частини фракції БПП і народного фронту». Також вона назвала сьогоднішнє голосування «інституціалізацією олігархії, як системи управління країною».

Вона зазначила, що їх партія голосувала проти цього уряду.

«Пан Гройсман є невідємною частиною команди Петра Порошенка. А це означає, що президент країни Петро Порошенко відповідає за все, що буде після цього відбуватись».

Через це, зазначила Тимошенко, фракція «Батьківщини» переходить в парламенті «в демократичну проєвропейську опозицію»:

«Ми, як опозиція, будемо уважно стежити за тим, які корупційні кроки робитимуться, як будуть працювати нові «старі» міністри, які в тому числі представляють Партію регіонів, які тому числі працювали в аналітичних центрах Партії регіонів, працювали в команді Януковича», —  підкреслила вона.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+