Слухати

«Ми хочемо, щоб уряд не мав імунітету», — Мосійчук

14 квітня 2016 - 15:41
На думку нардепа Ігоря Мосійчука програма нового Кабміну не містить конкретики
«Ми хочемо, щоб уряд не мав імунітету», — Мосійчук / Новини на Громадському радіо

«Програму Кабміну ніяк не представили. Я її отримав у паперовому вигляді нічого я там не побачив, колеги не побачили», — сказав він у коментрі кореспонденту «Громадського радіо».

Критично він також поставився і до коаліції:

«Те, що відбулось, можна назвати змовою цинічних бариг олігархів і відвертих агентів Кремля. Адже ми щойно бачили, як на кнопкодавстві був пійманий Пресман, людина яка звала «русскую весну» в Одесу, такі самі там голосували за так званий уряд народні депутати з Харківщини, які помагали «Гепі» звати «русскую весну» на Харківщину. Оце такою коаліцією затверджений уряд «Порошенка-Гройсмана».

«Ми хочемо, щоб уряд не мав імунітету, і ніс більше відповідальності перед українським суспільством, українською громадою», — резюмував він.

Нагадаємо, з критикою у бік нового уряду виступила і лідерка партії «Бальківщина» Юлія Тимошенко. Сьогоднішнє голосування вона назвала «інституціалізацією олігархії, як системи управління країною».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+