Слухати

«Не можна голосувати за кота в мішку», — Войцицька про програму уряду

14 квітня 2016 - 16:09 58
Народний депутат від «Самопочі» Вікторія Войцицька вважає голосування за програму, строки виконання якої невідомі, безвідповідальним

Про це вона заявила кореспонденту «Громадського радіо».

Вона зазначила, що програма має містити план конкретних дій і строки, щоб оцінювати діяльність уряду.

У запропонованій програмі, за її словами, не сказано, хто конкретно із міністрів що має виконувати, не вказані також, якими інструментами виконуватиметься програма.

«Не можна голосувати за кота в мішку, який розданий за п’ять хвилин до голосування Це — безвідповідально в першу чергу», — резюмувала Войцицька.

Як раніше зазначив у коментарі «Громадському радіо» нардеп Ігор Мосійчука, програма нового Кабміну не містить конкретики.

«Ми хочемо, щоб уряд не мав імунітету і ніс більше відповідальності перед українським суспільством, українською громадою», — підкреслив він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+