Слухати

«Не можна голосувати за кота в мішку», — Войцицька про програму уряду

14 квітня 2016 - 16:09
Народний депутат від «Самопочі» Вікторія Войцицька вважає голосування за програму, строки виконання якої невідомі, безвідповідальним
«Не можна голосувати за кота в мішку», — Войцицька про програму уряду  / Новини на Громадському радіо

Про це вона заявила кореспонденту «Громадського радіо».

Вона зазначила, що програма має містити план конкретних дій і строки, щоб оцінювати діяльність уряду.

У запропонованій програмі, за її словами, не сказано, хто конкретно із міністрів що має виконувати, не вказані також, якими інструментами виконуватиметься програма.

«Не можна голосувати за кота в мішку, який розданий за п’ять хвилин до голосування Це — безвідповідально в першу чергу», — резюмувала Войцицька.

Як раніше зазначив у коментарі «Громадському радіо» нардеп Ігор Мосійчука, програма нового Кабміну не містить конкретики.

«Ми хочемо, щоб уряд не мав імунітету і ніс більше відповідальності перед українським суспільством, українською громадою», — підкреслив він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+