Слухати

Путін не проти розміщення озброєних співробітників ОБСЄ на лінії фронту

14 квітня 2016 - 16:48
Росія підтримає розміщення озброєних співробітників ОБСЄ на лінії розмежування на Донбасі і збільшення їх чисельності
Путін не проти розміщення озброєних співробітників ОБСЄ на лінії фронту / Новини на Громадському радіо

Як передає УНІАН, про це заявив президент РФ Володимир Путін у ході спілкування з росіянами в прямому ефірі.

«Ми готові всіляко сприяти цьому процесу. Виходжу з того, що ніяких активних бойових дій не буде. Навпаки, у нас не так давно була розмова з Петром Олексійовичем Порошенком. Він запропонував посилити присутність ОБСЄ. Його пропозиція, щоб співробітники ОБСЄ були зі зброєю на лінії розмежування і домогтися повного припинення вогню», — зазначив Путін.

«Я вважаю, що це правильна пропозиція, ми це підтримуємо», — додав він.

За словами Путіна, зараз потрібно пропрацювати із західними партнерами, щоб ОБСЄ прийняла таке рішення — значно збільшити кількість своїх співробітників і прописати у мандаті наявність у них вогнепальної зброї.

Нагадаємо, напередодні Президент Петро Порошенко заявив, що поліцейська місія ОБСЄ має розташуватися не тільки на лінії зіткнення на Донбасі, а й уздовж кордону з Росією на неконтрольованій ділянці.

За його словами, це необхідно, так як в нинішньому форматі домогтися сталого перемир’я не вдається.

«Поліцейські озброєні підрозділи ОБСЄ повинні гарантувати підготовку до виборів, проведення виборів і режим передачі влади обраним за українським законодавством на вільних виборах керівникам , з якими ми будемо мати справу», — сказав Порошенко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+