Слухати

Бойовики на Луганщині відпрацьовують наступальні дії — Тимчук  / Новини на Громадському радіо

Бойовики на Луганщині відпрацьовують наступальні дії — Тимчук

15 квітня 2016 - 09:51
В ході навчань відпрацьовуються в основному наступальні дії, в тому числі з «подоланням водної перешкоди»

З 14 квітня в районі навчального центру бойовиків «Луганські табору» почалася серія батальйонних тактичних навчань (БТУ) з бойовою стрільбою підрозділів «2-го АК ЛНР». В ході навчань відпрацьовуються в основному наступальні дії, в тому числі з «подоланням водної перешкоди», про це повідомляє Дмитро Тимчук.

«Для освітлення даних БТУ залучаються підконтрольні бойовикам ЗМІ. Згідно з інформацією групи ІС, відпрацюванням «наступу з подоланням водної перешкоди» займаються всього 2 батальйону, і дані дії проводяться з метою «привернути увагу» українського командування до ділянки фронту, де лінія розмежування проходить по руслу Сіверський Донець. Решта підрозділів дані дії в ході навчань не відпрацьовують», — зазначає Дмитро Тимчук.

Протягом доби бойовики активно обстрілювали «промзону» Авдіївки з мінометів обох калібрів (82-мм і 120-мм). Також інтенсивно обстрілювали ряд прилеглих і флангових позицій (наприклад, позицію українських військ в районі повітряного стовбура шахти Бутівка терористи двічі накривали інтенсивним вогнем гранатометів і 82-мм автоматичних мінометів типу 2Б9 «Волошка», а т.м. зі стрілецької зброї, включаючи кулемети). В районі самої «промзони» Авдіївки кілька піхотних груп бойовиків намагалися, використовуючи «зеленку», зблизитися з позиціями сил АТО під прикриттям інтенсивного вогню з великокаліберних кулеметів, і обстріляти їх з ближньої дистанції. Всі групи противника були вчасно виявлені і під прицільним вогнем бойової охорони повернулися на вихідний рубіж.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+