Слухати

Два роки АТО за дві хвилини. Як змінювалась лінія фронту / Новини на Громадському радіо

Два роки АТО за дві хвилини. Як змінювалась лінія фронту

15 квітня 2016 - 19:16
Всі мапи бойових дій на Сході України в одному відео

ТСН.ua зібрав в одне відео всі мапи бойових дій на Донбасі Інформаційно-аналітичного центру РНБО, які впродовж останніх двох років розповсюджували українські ЗМІ.

Перші з них почали з’явилися в мережі ще в червні 2014 року, а вже починаючи з липня ці схеми почали оновлюватися майже щоденно. 

Офіційно Антитерористична операція на Донбасі почалася два роки тому. Рішення про її початок було прийнято 13 квітня 2014 року, як реакція на спроби незаконних збройних груп захопити адміністративні будівлі і силові структури на Сході країни.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+