Слухати

Ірина Геращенко скаржиться, що депутати у п’ятницю не ходять в Раду

15 квітня 2016 - 16:59
Про це заступниця спікера парламенту Ірина Геращенко написала на своїй сторінці
Ірина Геращенко скаржиться, що депутати у п’ятницю не ходять в Раду / Новини на Громадському радіо

За її словами, п’ятниця — день оголошення депутатських запитів. Для направлення запиту на президента України необхідно, аби це підтримала сесійна зала.

«Сьогодні оголошувала 9 запитів до президента, і жоден не набрав більше 80 голосів — в залі просто не було депутатів. В тому числі і самих авторів запитів. Окрім колеги від БПП Артура Палатного, який підготував запит по захисту матерів-героїнь, і був в сесійній залі, і голосував за направлення, жодного іншого автора інших запитів не було», — зазначила Ірина Геращенко

Ірина Геращенко просить депутатів ходити на роботу і голосоувати «бодай за свої ініціативи». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+