Слухати

На підконтрольній ЗСУ Донеччині 6564 дитини вчаться біля лінії розмежування

15 квітня 2016 - 16:41
Про це повідомляє голова поліції Донецької області В'ячеслав Аброськін
На підконтрольній ЗСУ Донеччині 6564 дитини вчаться біля лінії розмежування / Новини на Громадському радіо

На підконтрольній Україні території Донецької області проживають 312 159 дітей, у тому числі і ті, хто стали маленькими вимушеними переселенцями. Відкрито 596 дошкільних установ. Функціонують 556 шкіл, в них навчаються 149,0 тисяч учнів, про це написав на своїй сторінці  голова поліції Донецької області В’ячеслав Аброськін.

«У тому числі 37 шкіл продовжують працювати в безпосередній близькості до лінії розмежування, в них навчаються 6564 дитини. Через військових дій були закриті 13 шкіл: Авдіївка (2), Красногорівка (4), Волноваський район (5 — Комінтернівське, Лебединське, Широкино, Павлопіль), Ясинуватський район (2 — Піски і Опитне)», — зазначає він.

Працюють 30 інтернатів, в яких знаходяться 4591 дитина. На лінії розмежування функціонує Торецька загальноосвітня школа-інтернат.
1,7% (5335 дітей) від загальної чисельності дитячого населення регіону — діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

«Сиротами за час проведення АТО стали 20 дітей. Вони знаходяться на вихованні у родичів. З квітня 2014 року 64 дитини були поранені, 6 — загинули», — заявив ві

Подібної повної інформації про стан справ на окупованій території області — немає.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+