Слухати

Нацрада з телерадіомовлення дозволила відновити мовлення двох телеканалів РФ

15 квітня 2016 - 16:58
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про відновлення трансляції російських телеканалів «Еврокино» і «Радость моя» на території України
Нацрада з телерадіомовлення дозволила відновити мовлення двох телеканалів РФ / Новини на Громадському радіо

Про це повідомила прес-служба регулятора. «Російські телеканали «Еврокино» і «Радость моя» залишаться в кабельних мережах», — йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби, телеканали вжили заходів для приведення своєї діяльності у відповідність до вимог українського законодавства й надали Нацраді необхідні докази.

«Голова Національної ради Юрій Артеменко повідомив, що в регуляторний орган надійшли гарантійні листи від правовласників програм «Еврокино» і «Радость моя», в яких вони запевняють про вжиті заходи щодо усунення порушень українського законодавства», — повідомила прес-служба.

Рішення про заборону телеканалів «Еврокино» і «Радость моя» Нацрада з телерадіомовлення ухвалила під час засідання 17 березня. Регулятор під час моніторингу ефіру цих телеканалів зафіксував розміщення фільмів за участю осіб, які загрожують національній безпеці України, і реклами, не адаптованої до вимог українського законодавства.

Крім телеканалів «Еврокино» і «Радость моя», 17 березня Нацрада виключила з переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції на території України, російські телеканали «Музыка Первого», «Осеап–TV», HD Life, «ТДК (Телевизионный Дамский Клуб)», «24 Док», «Детский», STV, «Индия ТВ», «Здоровое телевидение», «Ля-минор ТВ», Drive, «Мать и дитя», повідомляло УНІАН.

5 лютого 2015 року Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України, яким встановлюються загальні критерії для визначення аудіовізуальної продукції, яка шкодить національній безпеці України, забороняється публічне використання такої продукції і визначаються санкції до суб’єктів господарювання, які ігноруватимуть таку заборону.

Відтоді Нацрада з телерадіомовлення заборонила трансляцію на території України близько 50 російських телеканалів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+