Слухати

Порошенко написав ГПУ, щоб звільнила нового прокурора Одещини Стоянова

15 квітня 2016 - 15:37
Про це повідомив на своїй сторінці прес-секреар Президента Святослав Цеголко
Порошенко написав ГПУ, щоб звільнила нового прокурора Одещини Стоянова / Новини на Громадському радіо

Президент написав в.о. Генпрокурора Ю.Севруку листа про невідкладну необхідність звільнити прокурора Одещини М.Стоянова в порядку люстрації. Він звернув увагу на неналежне виконання в органах прокуратури вимог Закону «Про очищення влади», написав Цеголко.

Раніше в Мін’юсті повідомляли, що на місце Сакварелідзе призначили людину, яка підлягає люстрації. Сам Стоянов заперечував, що на нього має застосовуватися закон. 

ЗМІ повідомляють, що стоянов Стоянов також відомий тим, що в 2010 році він закрив кримінальну справу проти лідера партії «Родіна», екс-депутата від «Партії Регіонів» Ігоря Маркова, який зараз перебуває у міжнародному розшуку.

Шокін звільнив Сакварелідзе «за грубе порушення прокурорської етики». Верховна Рада звільнила Шокіна «за власним бажанням». 

Звільнений за наказом Віктора Шокіна заступник генерального прокурора і прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе заявив на прес-конференції в Києві, що пов’язує своє звільнення безпосередньо з роботою його команди в справі так званих діамантових прокурорів та інших резонансних справ, відкритих прокуратурою Одеської області.

В ефірі «Громадського радіо» про проблеми української прокуратури говорили із Миколою Гошовським — колишнім прокурором Львівської, Чернівецької, Закарпатської та Івано-Франківської областей, а також колишнім начальником Головного управління нагляду за додержанням законів в кримінальному провадженні генпрокуратури. «Схоже, Сакварелідзе не зрозумів реалії української прокуратури», —  стверджував Гошовський.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+