Слухати

«Стан Надії критичний. У неї всередині все пече», — Мезенцев / Новини на Громадському радіо

«Стан Надії критичний. У неї всередині все пече», — Мезенцев

15 квітня 2016 - 22:48
Спираючись на дані лікарів, помічник Надії Савченко Олег Мезенцев зазначив, що етапування Савченко рівноцінно смерті

«Інформація підтвердилась — стан Наді критичний: зі слів лікаря, який її оглядав, етапувати Надю рівноцінно смерті. Всередині у Наді все пече. Вранці важко довго розкашлюється, відхаркується, щоб роздихатись, слини дуже мало. Сечі теж дуже мало, ледь вистачило, щоб взяти аналіз. Стрімко втрачає вагу», — повідомив він.

 

Як повідомив сьогодні адвокат Савченко Ілля Новіков, Вірі Савченко було відмовлено в зустрічі з сестрою. Вона хотіла відмовити Надію від припинення контактування з російськими медиками, оскільки Надія була рішуче налаштована зробити це.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+