Слухати

Студентка відзняла з дрону заводи у центрі Дніпропетровська

15 квітня 2016 - 11:23
На відео зображені заводи Дніпропетровська в центрі міста, зокрема металургійний завод ім. Петровського — найстаріше металургійне підприємство Дніпропетровська
Студентка відзняла з дрону заводи у центрі Дніпропетровська / Новини на Громадському радіо

Відео виставила на своїй сторінці користувачка Катерина Козлова, яка зазначила, що це її магістерська робота

«На днях мы с Димой Подворчанским решили полетать над заводом Петровского и прочими клоаками центра Днепропетровска. Результат можно смотреть прямо на ютубе в качестве 4к! Видно все! Вообще все!) Это самая движовая часть моей магистерской работы. Вот бы все научные работы такие были. Работа, кстати, про то, что такому заводу в центре города не место. А видео для тех, кто сомневается, что у нас маленький вулкан в центре города», — написала вона. 

Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського — найстаріше металургійне підприємство Дніпропетровська. Розташоване у Ленінському районі Дніпропетровська.Сьогодні Металургійний завод ім. Петровського виробляє товарний чавун, товарну заготовку, швелер, кутник, рейки кранів, автоосі і автоободи. 1995 року підприємство стало відкритим акціонерним товариством. Власником його була група «Приват». 14 квітня 2008 року власником підприємства стала група «Євраз». Найбільший пакет акцій «Євразу» належить російському мільярдеру Роману Абрамовичу (30,99% акцій).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+